25 kwi 2012

Nasi wystawcy - eMKa

Wydawnictwo eMKa powstało 1 kwietnia 2008 roku. Wydaje w zasadzie wyłącznie książki dla dzieci i w zasadzie wyłącznie o Wrocławiu. Wyjątkiem jest Kalendarz Nauczycielski, który cieszy się ogólnopolskim  powodzeniem wśród nauczycieli.

Nakładem eMKi ukazały się m.in.: Szlakiem wrocławskich krasnali, czyli jak ciekawie zwiedzić Wrocław Krzysztofa Głucha i Wrocławski szlak młodego turysty - na tropie wrocławskich tajemnic Justyny Rapacz.Podczas targów Silesiana odbędą się dwa spotkania z autorami wydawanymi przez eMKę:


W poniedziałek, 28 maja o godz. 10.00 Mariusz Urbanek opowie o Wrocławskich krasnali historiach prawdziwych.

We wtorek, 29 maja o godz. 10.00 Justyna Rapacz zaprezentuje swoją najnowszą książkę Szlakiem wrocławskich legend: historie wierszem pisane.

Spotkania autorskie odbędą się w sali konferencyjnej Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej, Rynek 58, III piętro.

Jednocześnie zapraszamy na stoisko wydawnictwa eMKa: w niedzielę, 27 maja w godz.14.00-18.00 trwać będzie promocja książki dla dzieci do lat 4 Krasnoludki z Wrocławia - do każdej książki kolorowanka z naklejkami gratis, a w poniedziałek, 30 maja w godz. 16.00-17.00 Krzysztof Głuch podpisuje książkę Szlakiem wrocławskich krasnali - do każdej książki kolorowanka z naklejkami gratis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz